Logistieke informatie standhouders
Datum
Woensdag 11 juni 2025
Locatie
Congrescentrum NBC
Blokhoeve 1
3438 LC Nieuwegein
Tel: 030 – 602 69 00
Meer informatie over de locatie en een routebeschrijving vind je hier.
Wanneer je met de auto komt kan je gratis parkeren direct voor het NBC.
Wanneer je met het openbaar vervoer reist, check dan het actuele reisadvies via de reisplanner.
Afleveren
Indien je materiaal wil opsturen, kan dit naar:
Congrescentrum NBC
T.a.v. Bo van den Bosch
Blokhoeve 1
3438 LC Nieuwegein
O.v.v. ‘Een nieuwe generatie ouderen langer thuis’
Tijden
– Ontvangst:
Vanaf 07.30 uur kun je jouw stand / statafel inrichten.
We verwachten de eerste gasten vanaf 8.45 uur, dus zorg dat je op tijd bent.
– Aanvang conferentie:
09.30 uur
– Einde programma:
17.00 uur, gevolgd door een informele borrel.
Bij binnenkomst
Meld je bij de ontvangstbalie. Hier ligt jouw badge klaar. Je hoeft verder niets uit te printen.
Een collega loopt met je mee naar jouw stand / statafel op de informatiemarkt.
Op de plattegrond kun je zien waar de stand is.
Inrichting
Je hebt standaard een statafel en twee barkrukken tot jouw beschikking. Ook is er een stroompunt in de buurt, neem als je stroom nodig hebt voor de zekerheid een verlengsnoer mee. Daarnaast is er Wifi beschikbaar.
De achterwand bestaat uit gordijn, hier kun je dus geen posters ophangen. Mocht je behoefte hebben aan standbenodigheden zoals LCD scherm, folderrek, whiteboard of flipover, e-mail mij dan even. Ik kan je dan aangeven wat de meerprijs is en het eventueel bestellen via de locatie.
Deelname aan het programma
Je kunt net als alle deelnemers aan het volledige programma deelnemen. Maak hier ook gebruik van, tijdens de lezingen zijn er geen mensen op de informatiemarkt.
Deelnemers
Met 130+ sprekers en in totaal 1200 inschrijvingen belooft het een inspirerende dag te worden.


Programma
Het programma vind je op de website. Bij binnenkomst ontvang je een samenvatting van dit programma en een plattegrond.
Dieetwensen
In het programmaboekje dat je op de dag zelf ontvangt, staat op de plattegrond aangegeven waar je tijdens de lunch je dieetwensen af kunt halen. Als je geen dieetwensen op hebt gegeven (de deadline is nu voorbij), kun je bij deze balie informeren wat ze ter plaatse nog voor je kunnen doen.
Wanneer je vegetarisch wenst te eten, hoef je niet te mailen. Er is volop vegetarisch aanbod beschikbaar.
De middagsessies
In het middagprogramma heb je de mogelijkheid deel te nemen aan verschillende sessies. Als je nog geen keuze doorgegeven hebt (deadline was 6 juni), kun je op de dag zelf kiezen uit de nog beschikbare sessies.
Accreditatie
We hebben 5 accreditatiepunten voor het Kwaliteitsregister V&V aangevraagd. Wanneer je hiervoor in aanmerking komt, teken dan bij binnenkomst het hiervoor bestemde formulier. Voor deze registratie heb je jouw BIG / V&VN lidmaatschapsnummer nodig (vergeet deze dus niet mee te nemen!).
Daarnaast kan je bij het Registerplein via de optie: “Overige scholingsactiviteiten” accreditatie aanvragen voor vele andere beroepsverenigingen. Hiertoe kan je bij ons een bewijs van deelname aanvragen.
Stuur hiervoor na afloop van de conferentie een e-mail met je naam, organisatie en BIG / registerplein nummer. Indien je aanwezig bent geweest en getekend hebt, ontvang je van ons een bewijs van deelname.
Vervanging
Mocht je helaas op het laatste moment verhinderd zijn, e-mail mij dan de naam en het emailadres van de collega/relatie die jou zal vervangen. Dan zorg ik dat jouw vervanger vooraf de juiste informatie ontvangt en dat de juiste badge klaar ligt.
Foto en film
Gedurende de dag worden foto’s en film gemaakt ten behoeve van een sfeerverslag op onze website en sociale media. Wanneer je niet herkenbaar in beeld wenst te komen, dan kan je dit aangeven bij de registratiebalie. Het wil niet zeggen dat je niet gefotografeerd of gefilmd wordt, maar je zal niet voor anderen herkenbaar in beeld zijn op de foto’s en beelden die we publiceren.
LinkedIn & X
Voor de dag gebruiken we de hashtag #NGOLT.
We nodigen je van harte uit lid te worden van onze LinkedIn groep met de naam ‘Een nieuwe generatie ouderen(zorg)’. Klik op ‘lid worden’ en dan zorgen wij ervoor dat je lid wordt van deze groep met ruim 8500 leden.
Online syllabus en evaluatieformulier
In de weken na de conferentie verschijnen alle beschikbare presentaties op onze website.
Na de conferentie ontvang je een e-mail met de vraag of je een evaluatieformulier wil invullen. Hopelijk wil je hieraan meewerken, want we gebruiken jouw feedback voor de volgende editie van de conferentie ‘Een nieuwe generatie ouderen langer thuis’. Alvast dank voor het invullen.
Infotheek
Als standhouder heb je de mogelijkheid om opgenomen te worden in de infotheek.
Mocht je dit wensen of wil je de reeds aanwezige informatie updaten, dan kan dat via het formulier.
Emailadres
Het is raadzaam om het emailadres [email protected] toe te voegen aan jouw adresboek, om zeker te zijn dat je alle noodzakelijke informatie ontvangt en deze niet in jouw ongewenste mail of spambox terecht komt.
Vragen?
Neem contact met mij op via [email protected]
Of bel mij op 06-518 23 617
Graag tot woensdag 11 juni.
Stichting Educatie Zorg & Welzijn
Mark de Leeuw